DOPRAVA ZDARMA

45 nocí na vyzkoušení - Pravidla

Pravidla akci “45 nocí na vyzkoušení”

 1. Akce “45 nocí na vyzkoušení” platí na webu www.ospalymedved.cz, provozovaného Matrace Comfort a.s., IČO: 271 62 397, se sídlem Hrusická 2616/3, Záběhlice, 141 00 Praha 4, telefon: +420 730 515 111, e-mail: info@ospalymedved.cz . Týká se uzavřených smluv dle Obchodních podmínek uvedených na eshopu ospalymedved.cz v období od 1.4.2020 - 1.2.2022, mezi Matrace Comfort a.s. (dále jen prodávajícím) a kupujícím (dále jen zákazník).
 2. Akce “45 nocí na vyzkoušení” je určená výhradně pro matrace. 
 3. Při zakoupení “Matrace 1+1 zdarma" je nutné vyměnit obě doručené matrace - matrace zdarma nezůstává zákazníkovi. 
 4. Podmínky pro použití výměny matrace v “45 nocí na vyzkoušení” je potřeba splnit následující podmínky. Zákazník může požádat o výměnu matrace po 7 dnech od obdržení matrace dopravcem. Akci lze využít nejpozději 45. den od od obdržení matrace dopravcem. O využití akce je potřeba informovat písemně na email: info@ospalymedved.cz

  1. Zákazník musí přidat scan faktury / daňového dokladu, potvrzující zakoupení matrace a chrániče na matraci.
  2. Zákazník na své náklady odešle, nejpozději 45. den od obdržení matrace, službou Toptrans na adresu, která bude sdělena v potvrzovacím emailu
  3. Zákazník vrátí matraci v původním obalu.
  4. Matrace nesmí být nijak znečištěná, potah nesmí být vypraný.
  5. Na matraci byl po celou dobu používán chránič na matraci, zakoupený u Ospalého Medvěda.

 5. Pro výměnu matrace je nezbytné splnit všechny podmínky uvedené v bodu 4. - Podmínky pro použití výměny matrace v “45 nocí na vyzkoušení”
 6. Akci “45 nocí na vyzkoušení” je možné využít pouze na první nákup matrace. Nelze využít opakovaně.
 7. Po přijetí matrace, vrácené v rámci akce “45 nocí na vyzkoušení”, dojde ke kontrole odborným pracovníkem společnosti Matrace Comfort.
 8. Následně bude zákazník kontaktován o bezproblémové výměně. Zákazníkovi je vystaven voucher s kreditem, který dosahuje hodnoty původní matrace. Při výměně matrace, rozdíl v nižší cenně se nevrací. Při výběru dražší matrace musí zákazník zaplatit rozdíl v ceně. 
 9. Akce “45 nocí na vyzkoušení” může být jednostranně ukončena dříve, než 1.1.2022. Tímto krokem nebudou dotčeny již uzavřené kupní smlouvy.
  10. Akce neplatí na produkty Pikolin.