DOPRAVA ZDARMA

K čemu slouží toppery, krycí matrace?

kryci-matrace-toppery-ospaly-medved


Na trhu je široká škála krycích matrací, takzvaných topperů. K čemu taková krycí matrace slouží? Jaký topper si vybrat na ospalymedved.cz?

Výhody použití topperu?

Potřebuje jednu lepší vrstvu na přistýlku, když přijede vaše návštěva? Máte na chatě starší matraci a chcete ji ještě používat? Máte doma zánovní matraci a chcete jí ještě o nějaký pátek prodloužit životnost a zlepšit váš spánek? Přesně k tomu slouží toppery.

Chcete prodloužit životnost vaší stávající matrace? 

Ještě vaše matrace není úplně zralá na výměnu, ale chcete si přidat komfort navíc? Nemá vaše starší matrace ty nejlepší parametry a chcete o nějaký rok prodloužit její životnost? Pomalu zapomínáte, jak pohodlná bývala vaše nová matrace, protože jste si zvykli na postupné snižování její podpory v průběhu času. V některých oblastech se může objevit nerovnoměrná proleženina. Umístěním topperu s paměťovou pěnovou na vrch matrace se docílíte zlepšení aktuálního komfortu vaší staré matrace.

Může topper nahradit novou matraci?

Přestože krycí matrace může o nějakou dobu prodloužit životnost matrace, kdy mírně opotřebovanou udělá opět o trochu robustnější a pohodlnější, může pomoct zmírnit tlak používaných pružin. Nezapomínejte, je to nakonec jen topper, neriskujete nakonec vaše zdraví a pohodlí, po vhodném čase investujte opět do plnohodnotné, kvalitní matrace.

 Jak najdete v dalším článku, Kdy vyměnit matraci. Z hygienických a mechanických důvodů, doporučujeme vyměnit matraci nejméně jednou za 8 let, pokud máte proležené důlky nebo potíže se zády, poraďte se s naším odborníkem o dřívější výměně. 

 

Které toppery matrace doporučujeme? 

 Topper Flex Wellnes
Topper FLEXI Wellness 

Luxusní vrchní (krycí) matrace z pružné pěny Flexifoam® vyšší střední tuhosti v pratelném potahu s gumovými pásky pro snadné přichycení i k vysokým matracím.

od 1790 Kč 
Topper Visco Wellnes 
Topper Visco Wellness

Luxusní vrchní (krycí) matrace z paměťové (visco) pěny střední tuhosti v pratelném potahu s gumovými pásky pro snadné přichycení i k vysokým matracím. 

 od 2 690 Kč
 
 
 

 

Už máte vybráno? S novou krycí matrací zlepšíte váš spánek a návštěvy také ocení vaši investici.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení