DOPRAVA ZDARMA

Nejlepší matrace na chatu. 4 tipy od Ospalého Medvěda

matrace-na-chatu-ospaly-medved


Budete letošní léto trávit na chatě? Znáte ten pocit, když na chatě spíte na staré matraci po babičce a druhý den vás bolí celé tělo?

Máme pro vás několik tipů, které za rozumné peníze dokážete vybavit vaši chatu nadmíru kvalitní matrací a váš pobyt bude už jen za odměnu. Dejte sbohem bolesti zad a rozjeté alergii, i s tímto vám může nová matrace pomoci. Jak správně vybírat matraci na chatu? 

Jednou z věcí, na které záleží je množství času, které na chatě trávíte. Jste tam polovinu času v roce, nebo jezdíte každý druhý víkend?

Pokud je vaším případem druhá varianta, tak se dá říct, že není nezbytné abyste si kupovali luxusní matraci, kterou nebudete moct reálně naplno využít. Základní matrace, které najdete na Ospalymedved.cz, jsou ideálně pro vaše spaní na chatě. Neuděláte krok vedle a váš spánek bude jednoznačně lepší a budete mít daleko více energie na sport, nebo práce okolo vaší milované chaty.

Nezapomínejte, že vždy také záleží na vašem aktuálním zdravotním stavu, pokud byste chtěli osobní konzultaci od našeho spánkového odborníka, neváhejte se obrátit na naši infolinku nebo online chat. Které matrace doporučujeme na chatu? 

 matrace-dolar-cover
Matrace Dolar Seven
Základní pěnová matrace za bezkonkurenční cenu. Středně tuhá s oboustranným profilem.
2991 Kč 
matrace-continental-plus-cover 
Matrace Continental Plus 2
Oboustranná pružinová matrace, oblíbená díky své tuhosti, kvalitě a ceně. 
 4290 Kč
 
 baron-bamboo-cover-min
Matrace Baron Bamboo
Oboustranná partnerská matrace s rozdílnou tuhostí stran a masážní profilací 3D Rainbow.
 2922 Kč
 matrace-body-cover
Matrace Body
Kvalitní základní pěnová matrace se střední tuhostí za bezkonkurenční cenu!
 2999 Kč

 

 

Už máte vybráno? S novou matrací se stane spánek na chatě vytouženou odměnou.